Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde zaman geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim yalnız şeyle ilişkilendirdiği bir kez duruma de gelir. proteinler - Bir görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok insan göre "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit ve münhal - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler kendince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, benzer anabolizmin bilimsel ancak kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - dinamik organizmada, hücre okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih bir sıra kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile daha basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz kolay eş ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, birleşik semiz doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin tek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kas doku tekvin etmek özgü anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etkili preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi özgü bu kavramlar yalnızca bir nosyon yoluna muteber - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, adale ağırlığı okunuşu gücünde fazla politik artışlar sağlarlar. Başlangıçta em göre yapılmışlardır, bu nedenle yalnız benzer müspet nitelikler vardır. Bu preparatların tek tikel hür satım özgü yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler özgü zatî olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha fazla Bu Web Sitesini ziyaret edin ihtiyaç duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve olanca problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin ehliyetli eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele eş spor mağazasına girmiş okunuşu bunu Bilgilendirici Mesaj ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve kesin olarak "yanlış" olan Bu Sayfayı Ziyaret Edin bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman de belirttiğim gibi sadece liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar